5th May 2019                                                          
         RANELAGH RICHMOND HALF MARATHON        
                                                                         
Pos.    Time       Name                        Club                 Cat.  
  1   1:11:49   Andrius Jaksevicius       Belgrave Harriers          SM   
  2   1:12:27   Ollie Garrod              South London Harriers      SM   
  3   1:12:54   Paul Cheetham             Thames Hare & Hounds       M40+ 
  4   1:14:46   Mohammed Ismail           Herne Hill Harriers        SM   
  5   1:15:00   Russell Murphy            Camberley & District AC    SM   
  6   1:15:15   Danny Brewer              Blackheath & Bromley HAC   SM   
  7   1:15:16   Bradley Smith             Kent AC                    SM   
  8   1:15:20   Robert Lloyd Smith        Sutton Runners             M40+ 
  9   1:15:25   Szymon Chojnacki          Ranelagh Harriers          SM   
 10   1:15:26   Bruce Harrold             Dorking & Mole Valley AC   M40+ 
 11   1:15:42   Stuart MacDougall         Fulham Running Club        SM   
 12   1:15:46   Oliver Garner             The Stragglers RC          SM   
 13   1:15:59   Ian Kenton                Ranelagh Harriers          SM   
 14   1:16:08   Jordan Mungovan           Ranelagh Harriers          SM   
 15   1:16:10   Marc Leyshon              Ranelagh Harriers          SM   
 16   1:16:46   Ben Chown                 26.2 RRC                   SM   
 17   1:17:04   Andrew Perfect            Herne Hill Harriers        M40+ 
 18   1:17:07   Oliver Bowers             The Stragglers RC          SM   
 19   1:17:24   Marc Graham               Reigate Priory AC          SM   
 20   1:17:32   Zachary Weller-Davies     UCL Athletics & CC         SM   
 21   1:18:11   Mark Brown                Guildford & Godalming AC   SM   
 22   1:18:17   Stephen McLeod            Fulham Running Club        SM   
 23   1:18:25   Ted Mockett               Ranelagh Harriers          M40+ 
 24   1:18:27   Jamie Bannister           Clapham Chasers            SM   
 25   1:18:27   Kris Davidson             Ranelagh Harriers          M40+ 
 26   1:18:32   Lee Savage                Reigate Priory AC          SM   
 27   1:18:33   Thomas Almond             Reigate Priory AC          SM   
 28   1:18:36   Matt Kerry                Guildford & Godalming AC   M40+ 
 29   1:18:42   Pete Gregorowski          The Stragglers RC          M40+ 
 30   1:18:48   Gary Salmon               Clapham Chasers            SM   
 31   1:18:55   Matthew Aylott            Reigate Priory AC          M40+ 
 32   1:18:55   Chris De Mauny            Walton AC                  SM   
 33   1:19:00   George Howard             Ranelagh Harriers          M40+ 
 34   1:19:14   Martin Dickson            Wimbledon Windmilers       SM   
 35   1:19:16   Elliot Jones              Ealing, Southall & Mddx    SM   
 36   1:19:18   James Adams               Guildford & Godalming AC   SM   
 37   1:19:21   Gavin McLaughlan          Wimbledon Windmilers       M50+ 
 38   1:19:29   Daniel Bulbrook           Sutton Runners             SM   
 39   1:19:37   Terry Booth               Guildford & Godalming AC   M50+ 
 40   1:19:42   George Russell            Beeston AC                 SM   
 41   1:19:51   Chris Bundhun             Ranelagh Harriers          SM   
 42   1:20:42   Tommy Rushton             London City AC             SM   
 43   1:20:45   Nicholas Twomey           Ranelagh Harriers          SM   
 44   1:20:53   Finbarr Murphy                                       M40+ 
 45   1:20:56   Julian Forbes             Croydon Harriers           SM   
 46   1:20:58   Ian Malcolm               Haslemere Border AC        M40+ 
 47   1:21:00   Sam Davies                                           M40+ 
 48   1:21:09   Edward Forbes             Ranelagh Harriers          M40+ 
 49   1:21:10   Dan Afshar                West 4 Harriers            M40+ 
 50   1:21:18   Philip Pearson            South London Harriers      M50+ 
 51   1:21:29   James Hampshire           Fulham Running Club        SM   
 52   1:21:58   Sam Begg                  Guildford & Godalming AC   SM   
 53   1:21:59   David Ready               Ranelagh Harriers          SM   
 54   1:22:09   Alex Astley               St Albans Striders         SM   
 55   1:22:54   Rose Penfold                                         SL   
 56   1:23:05   Lee Lintern               Guildford & Godalming AC   SM   
 57   1:23:14   James Whistler            Ranelagh Harriers          SM   
 58   1:23:20   Sergio Stillacci          Ranelagh Harriers          M40+ 
 59   1:23:26   Henry Brown               Herne Hill Harriers        SM   
 60   1:23:31   Steven Lewis                                         SM   
 61   1:23:35   Tom Spooner               Sutton Runners             SM   
 62   1:23:58   Paul Donohoe              26.2 RRC                   M40+ 
 63   1:24:01   David Williams            Army AA                    M50+ 
 64   1:24:10   David Brown               Croydon Harriers           SM   
 65   1:24:10   Alastair Love             Clapham Chasers            SM   
 66   1:24:11   Simon Danciger            Barnes Runners             M50+ 
 67   1:24:36   James Sawdy               Epsom & Ewell Harriers     SM   
 68   1:24:40   Alastair Bruce            London Heathside Runners   SM   
 69   1:24:44   Alex Devereux                                        SM   
 70   1:24:47   Peter Smith               Ranelagh Harriers          SM   
 71   1:25:29   Ethan O Brien             Victoria Park H&THAC       SM   
 72   1:25:33   Simon Brouwer                                        SM   
 73   1:25:36   Nick Bond                                            M40+ 
 74   1:25:44   Arnaud Delaeter           Tri London                 SM   
 75   1:25:54   Craig O Brien             Victoria Park AAC          SM   
 76   1:25:56   Lisa Rooney               Collingwood AC             L35+ 
 77   1:26:20   Evgeny Tulubenskiy                                   SM   
 78   1:26:27   Tony Crowder              Blackheath & Bromley HAC   M40+ 
 79   1:26:36   Kevin Rice                Horley Harriers            SM   
 80   1:26:39   Barrie Day                Runnymede Runners          M40+ 
 81   1:26:40   Vaughan Ramsay            Ranelagh Harriers          M40+ 
 82   1:26:45   Antony Constantinou       Collingwood AC             M50+ 
 83   1:26:50   Max Riley                 26.2 RRC                   SM   
 84   1:27:06   Neil Rae                  Ranelagh Harriers          M40+ 
 85   1:27:10   James Sawyer              Epsom Oddballs             M40+ 
 86   1:27:18   Mark Constantinou         Collingwood AC             M50+ 
 87   1:27:23   Sean McGrath                                         SM   
 88   1:27:33   Dmitry Selemir            26.2 RRC                   M40+ 
 89   1:27:38   Chris Coles               Guildford & Godalming AC   SM   
 90   1:27:42   Stephen Hird                                         M50+ 
 91   1:27:42   Peter Crotty                                         SM   
 92   1:27:49   Andrew Melrose            London City AC             SM   
 93   1:27:54   David Sheldon             The Stragglers RC          M40+ 
 94   1:28:17   Paul Mathew               Serpentine RC              M40+ 
 95   1:28:41   Neil Dorgan                                          SM   
 96   1:28:45   Ruth Hutton               South London Harriers      L45+ 
 97   1:28:47   Aaron Israel              The Stragglers RC          M40+ 
 98   1:28:52   Jeremy Garner             Epsom Oddballs             M40+ 
 99   1:28:54   Dan Little                Ranelagh Harriers          SM   
100   1:28:55   Thomas Cheetham           Hercules Wimbledon AC      M50+ 
101   1:28:58   Chloe Binley              Hercules Wimbledon AC      SL   
102   1:28:59   Richard Lamb                                         SM   
103   1:29:07   Alastair Atkinson         Guildford & Godalming AC   M40+ 
104   1:29:16   Steve Tait                                           M50+ 
105   1:29:22   David Cornock             Barnes Runners             M50+ 
106   1:29:28   Patrick Archard           Blackheath & Bromley HAC   SM   
107   1:29:32   Miles Lemmer              Epsom & Ewell Harriers     SM   
108   1:29:32   Lucia Tregellis           Woking AC                  L35+ 
109   1:29:33   Christopher Cooper        Fulham Running Club        SM   
110   1:29:34   Brian Higgins             Sutton Runners             M40+ 
111   1:29:38   Jemma Day                                            SL   
112   1:29:48   Trevor Chilton            Herne Hill Harriers        M50+ 
113   1:29:53   Richard Carter            The Stragglers RC          M40+ 
114   1:29:57   Steven Collin             South London Harriers      M40+ 
115   1:29:57   Lisa-Jane Day                                        SL   
116   1:29:58   Lindy-Lee Folscher        Epsom Oddballs             L35+ 
117   1:29:59   Sam Allpass               Barnes Runners             M50+ 
118   1:30:02   Michael Baggott                                      SM   
119   1:30:04   Freysen Maritz            The Stragglers RC          M40+ 
120   1:30:10   James Shale                                          SM   
121   1:30:16   Daniel Greenslade         The Stragglers RC          M40+ 
122   1:30:18   Adelheid Russenberger     The Stragglers RC          SL   
123   1:30:22   Gordon Newlands                                      M40+ 
124   1:30:23   Angus Bain                                           SM   
125   1:30:23   Alasdair McNab                                       SM   
126   1:30:30   James Barford-Evans       Saddleworth Runners        SM   
127   1:30:33   Amy Rollason              South London Harriers      SL   
128   1:30:42   Paolo Chillari                                       SM   
129   1:30:48   Martin Vivian             The Stragglers RC          M40+ 
130   1:31:13   Josh Ord-Hume                                        M40+ 
131   1:31:15   Philip Pryke                                         M40+ 
132   1:31:17   Richard Arnfield          Barnes Runners             M50+ 
133   1:31:20   James Boyle               Chepstow Harriers          M50+ 
134   1:32:28   Giovanni Biagiotti                                   M40+ 
135   1:32:32   Anri Cohen                Thames Hare & Hounds       L35+ 
136   1:32:39   John Summers              Striders of Croydon        SM   
137   1:32:40   Marco Perinelli           Ranelagh Harriers          M40+ 
138   1:32:45   Thomas Mutton             Barnes Runners             SM   
139   1:32:54   Mark Todd                 Tadworth AC                M40+ 
140   1:32:54   Samir Hussain             The Stragglers RC          M50+ 
141   1:32:58   Matteo Maino              Barnes Runners             M50+ 
142   1:32:59   Mike Dennison                                        M60+ 
143   1:33:06   Philip Beausang           Ranelagh Harriers          SM   
144   1:33:06   Monika Gajek              Herne Hill Harriers        SL   
145   1:33:10   Ali Yousuf                West 4 Harriers            M40+ 
146   1:33:10   Sarah McIntosh            West 4 Harriers            L35+ 
147   1:33:14   Nick Brown                The Stragglers RC          M50+ 
148   1:33:19   Ravi Lobo                 Hercules Wimbledon AC      M40+ 
149   1:33:21   Kate Horsman                                         L35+ 
150   1:33:22   Noel Hollingsworth        The Stragglers RC          M50+ 
151   1:33:26   Gareth Pritchard          The Stragglers RC          M40+ 
152   1:33:30   Laurence Smith                                       M40+ 
153   1:33:32   Steve Smith               The Stragglers RC          M60+ 
154   1:33:36   Marie Duignan             London City AC             L35+ 
155   1:33:42   Nick Marchant                                        SM   
156   1:34:00   Gary Blackman             Horley Harriers            M40+ 
157   1:34:05   Robert Russell            London City AC             M50+ 
158   1:34:05   Paul Jaffe                                           SM   
159   1:34:12   Oliver Shimmen            Ealing Eagles RC           SM   
160   1:34:24   Tim McIntyre              Sutton Runners             M60+ 
161   1:34:25   Marcus Atkins             Ranelagh Harriers          M50+ 
162   1:34:26   David Legg                Reading Roadrunners        M40+ 
163   1:34:29   Ian Kitching                                         M60+ 
164   1:34:50   Nick Rowe                 SHAEF Shifters             M50+ 
165   1:34:51   Paul Jessop                                          M40+ 
166   1:34:59   Damian Tysoe                                         SM   
167   1:34:59   William Senbanjo          Petts Wood Runners         SM   
168   1:35:06   Alex Ring                 Ranelagh Harriers          M40+ 
169   1:35:08   Jaco Fourie                                          SM   
170   1:35:11   Craig Partridge                                      M50+ 
171   1:35:13   Martin Harris             Ranelagh Harriers          M50+ 
172   1:35:23   Miraj Shah                                           SM   
173   1:35:24   Samantha Murphy           Camberley & District AC    SL   
174   1:35:25   Keval Nathwani                                       SM   
175   1:35:29   Rob Crawford              Lonely Goats RC            M40+ 
176   1:35:31   Zoe Birchenough           Serpentine RC              L45+ 
177   1:35:36   Andrew Brenen             Sutton Runners             M50+ 
178   1:35:45   Stephanie Davies          Clapham Chasers            SL   
179   1:35:48   Kevin Falvey              Ealing, Southall & Mddx    SM   
180   1:35:50   Gary Sullivan             Kent AC                    M60+ 
181   1:35:50   Gary Hyett                                           M40+ 
182   1:35:53   Mark Butt                                            M40+ 
183   1:36:08   Alexis Prince             The Stragglers RC          L35+ 
184   1:36:16   Ed Rowland                26.2 RRC                   SM   
185   1:36:19   Isobel Rea                                           L35+ 
186   1:36:22   Sam Hawthorn                                         SM   
187   1:36:23   Neil Browning             The Stragglers RC          M40+ 
188   1:36:26   Jay Hadfield              Elmbridge RRC              L45+ 
189   1:36:29   Matthew Saunders          South London Harriers      M60+ 
190   1:36:33   Vincent Blake                                        M40+ 
191   1:36:35   Joe Byrnes                                           SM   
192   1:36:43   David Brewin              The Stragglers RC          M60+ 
193   1:36:47   Kate Whorton              Wimbledon Windmilers       L35+ 
194   1:36:48   Bernard Norman                                       M50+ 
195   1:36:51   Andrew Morris             West 4 Harriers            M60+ 
196   1:36:51   Robert Nagorski           Herne Hill Harriers        M50+ 
197   1:37:01   Ben Shepherd                                         M40+ 
198   1:37:05   Ian Robertson             The Stragglers RC          M50+ 
199   1:37:10   Ben Shore                 Ranelagh Harriers          M40+ 
200   1:37:17   Shelley Atwal             Walton AC                  M40+ 
201   1:37:19   John Canavan                                         M40+ 
202   1:37:25   Sam Gray                                             M40+ 
203   1:37:27   Alexander Holland         Woking AC                  SM   
204   1:37:29   Paul Rossington                                      M40+ 
205   1:37:30   Chris Myatt               Fulham Running Club        SM   
206   1:37:30   Bill Neely                Ranelagh Harriers          M50+ 
207   1:37:35   Philip Roberts            Ranelagh Harriers          M50+ 
208   1:37:40   Anett Karolyi                                        L35+ 
209   1:37:44   Steve Hobson                                         M50+ 
210   1:37:45   Tom Howarth               The Stragglers RC          SM   
211   1:37:46   Mikaela Hedin                                        L35+ 
212   1:37:56   Jennie Roberts                                       L35+ 
213   1:38:29   Clem Kal                                             M40+ 
214   1:38:35   Slawomir Banasik                                     M40+ 
215   1:38:40   Andrew Gates              Serpentine RC              SM   
216   1:38:44   Danijela Singh                                       L35+ 
217   1:38:47   Tom Pope                                             SM   
218   1:38:52   Alex Creed                                           SM   
219   1:38:56   Julian Diamond            SHAEF Shifters             M50+ 
220   1:38:59   Stasia Bligh              London City AC             L35+ 
221   1:39:01   Tom Magnus                                           SM   
222   1:39:08   Sally Minchella           BeaRCat Running Club       L35+ 
223   1:39:09   Simon Martin              Ranelagh Harriers          M40+ 
224   1:39:09   Dominic James             Cirencester AC             M50+ 
225   1:39:20   Alice Aniello             London City AC             SL   
226   1:39:22   Jacob West                                           M40+ 
227   1:39:23   Joanne Tillman            London City AC             L35+ 
228   1:39:26   Michael Manwill           Lingfield RC               M40+ 
229   1:39:44   Augusto Viansson Ponte    Sci Club 18                M40+ 
230   1:39:46   Chris Lorigan                                        SM   
231   1:39:48   Andrea Stehlikova         Thames Hare & Hounds       L35+ 
232   1:39:49   Geoff Fisher                                         M40+ 
233   1:39:54   Tim Roberts                                          SM   
234   1:40:10   Laura Davey               London City AC             SL   
235   1:40:18   Carl Pretorius            The Stragglers RC          M40+ 
236   1:40:26   Richard Willoughby        Ranelagh Harriers          M50+ 
237   1:40:28   Andrew Morrison           Tadworth AC                M60+ 
238   1:40:28   Robert McDonald           Striders of Croydon        SM   
239   1:40:29   Phil Davies               The Stragglers RC          M60+ 
240   1:40:36   Graham McMahon            Woking AC                  M60+ 
241   1:40:37   Beatrice Collet                                      SL   
242   1:40:39   Rob Foot                  London City AC             SM   
243   1:40:40   Miguel Perry                                         M40+ 
244   1:40:41   Ludovica Pizzetti                                    L35+ 
245   1:40:42   Richard James                                        M40+ 
246   1:40:47   Mark Gledhill                                        M40+ 
247   1:40:58   Wojciech Zielinski                                   M40+ 
248   1:41:02   Kathryn McKenna           BeaRCat Running Club       SL   
249   1:41:08   Neil Hamilton             South London Harriers      M50+ 
250   1:41:35   Will Obeney                                          SM   
251   1:41:40   Jacob Newstead                                       SM   
252   1:41:43   John Hobson               Ranelagh Harriers          M50+ 
253   1:41:50   Katy Gibson                                          SL   
254   1:41:58   Phil Kerbey                                          M50+ 
255   1:41:59   Colin Claverie                                       SM   
256   1:42:03   Kevin Kearey              Ranelagh Harriers          M50+ 
257   1:42:20   Richard Rixson                                       SM   
258   1:42:20   Sevi Rixson                                          SM   
259   1:42:24   Steve Pilgrim             Runnymede Runners          M60+ 
260   1:42:25   Phil Cairns               Ealing Eagles RC           M40+ 
261   1:42:45   Anita Hedges              Sutton Runners             L45+ 
262   1:42:50   Ian Vinecombe                                        M40+ 
263   1:42:58   Mark Byatt                Ranelagh Harriers          M50+ 
264   1:42:59   Matt Barbrook                                        M40+ 
265   1:43:00   Mike Brewer               Sutton Runners             M50+ 
266   1:43:01   Gary Holford                                         M50+ 
267   1:43:02   Simon Lister              Elmbridge RRC              SM   
268   1:43:08   Oswin Baker                                          M40+ 
269   1:43:16   Jonathan Goater                                      SM   
270   1:43:18   Kim Warner                Woking AC                  M50+ 
271   1:43:20   Michael Aghataher                                    SM   
272   1:43:25   Timothy Huggins           The Stragglers RC          M40+ 
273   1:43:27   Jonathan Wileman                                     M40+ 
274   1:43:30   Margaret Heaslop          Barnes Runners             L35+ 
275   1:43:33   Martin Jimack             Wimbledon Windmilers       M50+ 
276   1:43:35   Sam Leigh                                            SM   
277   1:43:46   Paul Wapshott             Ranelagh Harriers          M50+ 
278   1:43:47   Simon Starrett            Driffield Striders         M40+ 
279   1:43:47   Carys Mills               The Stragglers RC          L45+ 
280   1:43:52   Mike Barrett              Epsom Oddballs             M60+ 
281   1:44:03   Graham Lawton                                        M40+ 
282   1:44:04   Zoe Calder-Jones                                     L35+ 
283   1:44:08   Marlon Camps                                         M40+ 
284   1:44:13   Sean Mahony                                          M50+ 
285   1:44:15   Rebecca Gough             Clapham Chasers            L35+ 
286   1:44:16   Alastair Partridge        Epsom Oddballs             M40+ 
287   1:44:20   Martin Breeden            Sutton Runners             M50+ 
288   1:44:20   Pippa Major               South London Harriers      L45+ 
289   1:44:26   Albina Zhdanova                                      SL   
290   1:44:29   Andrew Dell?anno                                     M50+ 
291   1:44:38   Matthew Owen                                         SM   
292   1:45:08   Matthew Dickinson                                    M40+ 
293   1:45:10   Islam Araar                                          SM   
294   1:45:13   Roseanne Niven                                       SL   
295   1:45:14   Hannah Hobbs                                         SL   
296   1:45:15   Rachel Weager                                        SL   
297   1:45:18   Stuart Morrison           Herne Hill Harriers        M40+ 
298   1:45:18   Darin Graham              BBC RC                     SM   
299   1:45:29   Rotimi Oyegunle           Striders of Croydon        M40+ 
300   1:45:35   Charlotte Duggan          Woking AC                  SL   
301   1:45:37   Kirstie Rowlands                                     SL   
302   1:45:38   Brian Benson                                         M40+ 
303   1:45:46   Graham Fuller                                        M60+ 
304   1:45:51   Briony Carlyon                                       SL   
305   1:45:55   Ayden Higgins                                        SM   
306   1:45:56   Adrien Conrath                                       SM   
307   1:45:59   Danny Hutton              South London Harriers      M50+ 
308   1:46:02   Martyn Barson                                        M40+ 
309   1:46:04   Gary Shaw                 Greenwich Tritons          M50+ 
310   1:46:09   Edward Given                                         SM   
311   1:46:14   David Smith                                          M60+ 
312   1:46:19   Tim Secnik                                           SM   
313   1:46:19   Taja Secnik                                          SL   
314   1:46:26   Christopher Winn                                     SM   
315   1:46:27   Huw Thomas                                           M50+ 
316   1:46:28   Andrew Cooper                                        M40+ 
317   1:46:32   Maria Gabriel             Striders of Croydon        L45+ 
318   1:46:37   Michael Gooding                                      SM   
319   1:46:38   Rachel Smith              Ranelagh Harriers          L45+ 
320   1:46:47   Ceara Joyce               Epsom Oddballs             L45+ 
321   1:46:48   Pablo Sanchez             Barking Road Runners       SM   
322   1:46:52   Philly Campbell                                      L35+ 
323   1:47:05   Jennifer Gutteridge       Striders of Croydon        SL   
324   1:47:12   Andrew McLeod             Thames Hare & Hounds       M50+ 
325   1:47:18   Stuart Strutton           Greenwich Tritons          SM   
326   1:47:23   Alberto Esguevillas       Ranelagh Harriers          M40+ 
327   1:47:31   Jon Evans                 North Wales Road Runners   M50+ 
328   1:47:33   Eileen Sawyer             Epsom Oddballs             L35+ 
329   1:47:44   Zoe Latchford                                        L35+ 
330   1:47:47   Richard Boxall            Horley Harriers            M50+ 
331   1:47:49   Stewart Bond              Hercules Wimbledon AC      M50+ 
332   1:47:50   Duncan Gunn               Vegan Runners              M50+ 
333   1:47:53   Dean Starrett                                        SM   
334   1:47:55   Leslie Gill                                          SL   
335   1:48:21   Robert Heggs                                         SM   
336   1:48:26   Richard Pender            Ranelagh Harriers          M50+ 
337   1:48:26   Mike Willis                                          M50+ 
338   1:48:27   Robert Good-Stephenson                               SM   
339   1:48:31   Paul Smoothy                                         M50+ 
340   1:48:39   David Porter              Epsom Oddballs             M40+ 
341   1:48:40   Richard Dunstan           Petts Wood Runners         M60+ 
342   1:48:46   Cam Vargas                                           SM   
343   1:48:54   Lisa Koenig                                          SL   
344   1:48:55   Nils Weise                                           SM   
345   1:49:06   Kevin Narayanassamy       London City AC             M50+ 
346   1:49:08   Sandra Sommavilla                                    L45+ 
347   1:49:10   Penny Wilkins             Sutton Runners             L55+ 
348   1:49:13   Philip Hammett                                       M50+ 
349   1:49:14   Evie Ioannidi                                        SL   
350   1:49:14   Phoebe Scott                                         SL   
351   1:49:24   Rachael Avon                                         SL   
352   1:49:26   Jon Watkinson             Wimbledon Windmilers       SM   
353   1:49:30   Laura Burroughs                                      SL   
354   1:49:33   Sophie Denman             Fulham Running Club        SL   
355   1:49:37   Katie Berlyn Holmes       Wimbledon Windmilers       L35+ 
356   1:49:53   Terry Worton              Camberley & District AC    M40+ 
357   1:49:53   Chris Haffner                                        SM   
358   1:50:07   Richard Patient           The Stragglers RC          M40+ 
359   1:50:08   Abbie Smith                                          SL   
360   1:50:11   Alexandra Cianciara       The Stragglers RC          L35+ 
361   1:50:12   Andrew Gambier            London City AC             M40+ 
362   1:50:13   Alice Hobden                                         SL   
363   1:50:14   Thomas Bilbe                                         SM   
364   1:50:33   Nigel Punter              Wimbledon Windmilers       M50+ 
365   1:50:53   Christopher Menon                                    SM   
366   1:50:54   Fernanda Marcus                                      L35+ 
367   1:50:56   John Cadogan              BeaRCat Running Club       M40+ 
368   1:50:57   Tim Cooper                Horsell Runners            M50+ 
369   1:51:02   Beno?T Reitz                                         SM   
370   1:51:14   Richard Thompson                                     SM   
371   1:51:14   Simon Wylie                                          M50+ 
372   1:51:15   Karey Telo                Wimbledon Windmilers       L35+ 
373   1:51:15   Paul Hughes               Vegan Runners              SM   
374   1:51:33   David Grimbley                                       M50+ 
375   1:51:46   Jane Craigie-Payne                                   L45+ 
376   1:51:48   Yasemin Sarioglu                                     L35+ 
377   1:51:51   Anthony Ferriroli         Road Runners Club          M50+ 
378   1:51:57   Jacquie Yeung                                        L35+ 
379   1:51:57   Thomas Tiley                                         M40+ 
380   1:51:59   Simon Flowers             The Stragglers RC          M60+ 
381   1:52:45   Sophie Rees               The Stragglers RC          L45+ 
382   1:52:47   Marcel Van Helten         Runnymede Runners          M50+ 
383   1:52:54   Rebecca Phillips          Runnymede Runners          SL   
384   1:53:02   Caroline Helder           Wimbledon Windmilers       L55+ 
385   1:53:10   Aaron Miller                                         SM   
386   1:53:15   Gerdus Van Zyl                                       SM   
387   1:53:32   Kathryn MacDermott                                   L55+ 
388   1:53:42   Jake Buck                                            SM   
389   1:53:43   Emily Osborn                                         SL   
390   1:53:44   Radhika Lingham           Wimbledon Windmilers       L35+ 
391   1:53:52   Michael Child             Epsom Oddballs             M60+ 
392   1:53:53   Andy Cobb                                            M40+ 
393   1:54:00   Fiona Pugh                Ranelagh Harriers          L45+ 
394   1:54:08   Pascal Patterson          Clapham Pioneers           SM   
395   1:54:09   Ben Alexander             Blackwater Valley Runners  M40+ 
396   1:54:09   Andy Goldsmith            Sutton Runners             M50+ 
397   1:54:18   Ryan Abbot                                           M40+ 
398   1:54:18   Lee Abbot                                            M40+ 
399   1:54:36   Petru Constantinescu                                 SM   
400   1:54:43   Will Boss                                            M50+ 
401   1:55:16   Phoebe Bright                                        SL   
402   1:55:27   Fraser Crossman                                      SM   
403   1:55:37   Richard Sealy             100 Marathon Club          M60+ 
404   1:55:44   Andy King                                            SM   
405   1:55:51   Andre Valente             Norfolk Gazelles RC        M50+ 
406   1:55:51   Christiaan Ehlers                                    M40+ 
407   1:55:51   Claire Warner             Ranelagh Harriers          SL   
408   1:55:58   Carly Haynes                                         SL   
409   1:55:59   Katrien Miclotte                                     SL   
410   1:56:00   Ian Hancock                                          L55+ 
411   1:56:03   Jenny Sugden                                         SL   
412   1:56:12   Mark Hutchings            Striders of Croydon        M50+ 
413   1:56:27   Stephen Sainsbury                                    M50+ 
414   1:56:37   Rod Smith                                            M50+ 
415   1:56:40   Louise Clark              West 4 Harriers            L35+ 
416   1:56:47   Mattea Goalen                                        SL   
417   1:56:47   Steven Robbins                                       SM   
418   1:56:54   Adrian Rendell            Nailsea RC                 M60+ 
419   1:56:57   Ross Muckleston           Horley Harriers            M40+ 
420   1:57:06   Keith Davies                                         M40+ 
421   1:57:13   Rebecca Bissell           Ranelagh Harriers          L35+ 
422   1:57:15   Antoine Tahon                                        M40+ 
423   1:57:16   Natalie Holroyd                                      SL   
424   1:57:17   Hannah West                                          SL   
425   1:57:21   Lauren Nel                                           SL   
426   1:57:26   Oliver Woodward                                      SM   
427   1:57:26   Nathalie Faint                                       SL   
428   1:57:27   Otylia Pawlak                                        L35+ 
429   1:57:30   James Curtis                                         SM   
430   1:57:40   Enoki Raj Dali                                       SM   
431   1:57:40   Satyam Niroula Chhetri                               SM   
432   1:58:03   Piti Zsanett                                         L35+ 
433   1:58:15   Francisco Joaquim         Fulham Running Club        M60+ 
434   1:58:19   Rianne Charles                                       SL   
435   1:58:23   Carol Aikin               Ranelagh Harriers          L55+ 
436   1:58:27   Donal Hynes                                          M60+ 
437   1:58:29   John Williams                                        M40+ 
438   1:58:31   Dan Caspi                                            SM   
439   1:58:34   Erik Vroegrijk            BeaRCat Running Club       SM   
440   1:58:36   Viv Mitchell              South London Harriers      L55+ 
441   1:58:37   Katie Irani                                          SL   
442   1:58:44   Melissa Ferns             Paddock Wood AC            L45+ 
443   1:58:50   Peter Wedderburn          The Stragglers RC          M60+ 
444   1:59:25   Bethan Waters                                        SL   
445   1:59:42   Sarah Goodfellow                                     L35+ 
446   1:59:45   Niall Mason                                          SM   
447   2:00:00   Tony Griffiths                                       M40+ 
448   2:00:04   Bethany Higgins           Reigate Priory AC          SL   
449   2:00:16   Barry Chisholm            Shaftesbury Barnet H       M60+ 
450   2:00:18   Kirstyn Lloyd                                        SL   
451   2:00:19   Terence O'Neill                                      M40+ 
452   2:00:21   Lisa Burton                                          L45+ 
453   2:01:08   Nelson Olivares                                      SM   
455   2:01:21   Melanie Loubser                                      M40+ 
456   2:01:45   Alejandra Hernandez                                  SL   
457   2:01:47   Nick Henry                                           M40+ 
458   2:02:01   Liz Wilson                                           L35+ 
459   2:02:04   Susan O'Connor            Wimbledon Windmilers       L55+ 
460   2:02:09   Helen Madgwick                                       SL   
461   2:02:11   Alexandra Payne           Epsom Oddballs             L45+ 
462   2:02:20   Rosalind Minto            Haslemere Border AC        L45+ 
463   2:02:24   Thomas Graff                                         SM   
464   2:02:42   Dariusz Ostrowski                                    M50+ 
465   2:02:42   Tony Ostrowski                                       M50+ 
466   2:02:47   Emily Evison                                         SL   
467   2:02:51   David Nottidge            Lingfield RC               M60+ 
468   2:03:01   Aeron Smith               Vegan Runners              L35+ 
469   2:03:01   Danielle Andrews                                     SL   
470   2:03:02   Bernard Harrington-Vogt                              SM   
471   2:03:10   Jo Marshall               Ranelagh Harriers          L35+ 
472   2:03:16   Heather Haggis            London City AC             SL   
473   2:03:17   Samantha-Lynn Quinn                                  L35+ 
474   2:03:18   Andrew Connors                                       SM   
475   2:03:38   Iwan Graff                                           SM   
476   2:04:05   Martin Stent              Wimbledon Windmilers       M50+ 
477   2:04:05   Xd Nguyen                                            L45+ 
478   2:04:43   Peter Hutchinson          100 Marathon Club          M60+ 
479   2:05:04   Karima Graham             Ranelagh Harriers          L35+ 
480   2:05:38   Suzanne Greaves                                      L35+ 
481   2:05:38   Antony Greaves                                       M40+ 
482   2:05:49   Laurie Johnston           26.2 RRC                   M60+ 
483   2:06:01   Helene Tahon                                         L35+ 
484   2:06:01   Katherine Raven           Clapham Chasers            SL   
485   2:06:39   Ricky Thomas                                         SM   
486   2:06:46   Fiona Sutherland          Bishops Stortford RC       L55+ 
487   2:07:11   Charlotte Francis                                    SL   
488   2:07:23   Gary Marsh                Handy Cross Runners        M60+ 
489   2:08:26   Caroline Lee                                         L55+ 
490   2:08:36   Riitta-Liisa Valijarvi                               L35+ 
491   2:08:39   Jennifer Child            Epsom Oddballs             L55+ 
492   2:08:49   Natacha Pomorski                                     L45+ 
493   2:08:53   Angela Keogh              Watford Joggers            L35+ 
494   2:08:55   Ricky Kloay                                          M40+ 
495   2:09:13   Colm Teeluck                                         SM   
496   2:09:46   Lucinda Longster          Datchet Dashers            L45+ 
497   2:10:26   Jordan Cranton                                       SM   
498   2:10:46   Mario Djendov                                        SM   
499   2:10:55   Renaud Lagesse                                       M50+ 
500   2:11:09   Megan Hanley                                         SL   
501   2:11:09   Patrick Kilgarriff                                   M60+ 
502   2:12:35   Sophie Hardy                                         SL   
503   2:12:57   Alina Leoca                                          SL   
504   2:12:58   Annette Barrett           Wimbledon Windmilers       L45+ 
505   2:13:25   Bethan Edwards                                       SL   
506   2:14:03   Natasha Galpayage Dona                               SL   
507   2:14:17   William Bossert                                      M60+ 
508   2:14:40   Martyn Patton                                        SM   
509   2:14:53   Richard McChesney                                    M50+ 
510   2:15:40   Tony Crook                                           M50+ 
511   2:16:13   Norman Hemming            Croydon Harriers           M60+ 
512   2:16:55   Karen Rogers              Sutton Runners             L55+ 
513   2:17:22   Tania Torres                                         SL   
514   2:17:37   Alison Fox                Collingwood AC             L45+ 
515   2:17:38   Richard Fox               Collingwood AC             M50+ 
516   2:18:07   Ines Oswald                                          SL   
517   2:18:38   Anne Walker               Wimbledon Windmilers       L55+ 
518   2:19:00   Jane Willoughby                                      L45+ 
519   2:22:26   Jaswant Paul                                         M50+ 
520   2:22:45   Jane Nathan                                          L45+ 
521   2:23:00   Tim Davies                                           M50+ 
522   2:23:13   Jane Lambert              Sutton Runners             L55+ 
523   2:23:31   Wendy Ballard             Sutton Runners             L45+ 
524   2:24:13   Liam Brown                                           SM   
525   2:24:16   Laura Paganini                                       SL   
526   2:25:11   Sharon James                                         L55+ 
527   2:29:23   Alan Meaden               Ranelagh Harriers          M60+ 
                                                                          
     TEAMS MEN:  (3 to Score)              TEAMS WOMEN:  (3 to Score)   
      1. Ranelagh Harriers      36          1. South London Harriers  37         
      2. The Stragglers         59          2. The Stragglers         46         
      3. Reigate Priory AC      72          3. London City AC         47         
      4. Herne Hill Harriers    77          4. Epsom Oddballs         71         
      5. Fulham Running Club    82          5. Wimbledon Windmilers   92         
      6. Guildford & God. AC    85          6. Clapham Chasers        99         
      7. Sutton Runners        103          7. Ranelagh Harriers     120         
      8. Clapham Chasers       115          8. Sutton Runners        124         
      9. South London Harriers 145                                               
     10. 26.2 RRC              148                                               
                          FULL RESULTS                           
           Results produced by  *  Sport Systems  -  www.sportsystems.co.uk  *
                       HOME