5th May 2019                                             
      RICHMOND HALF MARATHON          
                                                         
Pos       Name                 Club         Time     Cat.
  1   Andrius Jaksevicius  Belgrave H       71.49    SM  
  2   Ollie Garrod         Epsom & Ewell H  72.27    SM  
  3   Paul Cheetham        Thames H&H       72.54    M40+
  9   Szymon Chojnacki     Ranelagh H       75.25    SM  
 13   Ian Kenton                            75.59    SM  
 14   Jordan Mungovan                       76.08    SM  
 15   Marc Leyshon                          76.10    SM  
 23   Ted Mockett                           78.25    M40+
 26   Kris Davidson                         78.27    M40+
 33   George Howard                         79.00    M40+
 41   Chris Bundhun                         79.51    SM  
 43   Nick Twomey                           80.45    SM  
 48   Edward Forbes                         81.09    M40+
 53   David Ready                           81.59    SM  
 57   James Whistler                        83.14    SM  
 58   Sergio Stillacci                      83.20    M45+
 70   Peter Smith                           84.47    SM  
 81   Vaughan Ramsay                        86.40    M45+
 84   Neil Rae                              87.06    M45+
 99   Dan Little                            88.54    SM  
137   Marco Perinelli                       92.40    M45+
143   Philip Beausang                       93.06    SM  
161   Marcus Atkins                         94.25    M55+
168   Alex Ring                             95.06    M45+
172   Martin Harris                         95.13    M50+
199   Ben Shore                             97.10    M40+
206   Bill Neely                            97.30    M55+
207   Phil Roberts                          97.35    M50+
223   Simon Martin                          99.09    M45+
236   Richard Willoughby                   100.26    M50+
252   John Hobson                          101.43    M50+
256   Kevin Kearey                         102.05    M50+
263   Mark Byatt                           102.58    M50+
277   Paul Wapshott                        103.46    M50+
319   Rachel Smith                         106.38    L45+
326   Alberto Esguevillas                  107.23    M45+
336   Richard Pender                       108.26    M55+
393   Fiona Pugh                           115.00    L45+
407   Claire Warner                        115.51    SL  
421   Rebecca Bissell                      117.13    L35+
435   Carol Aikin                          118.23    L55+
471   Jo Marshall                          123.10    L35+
479   Karima Graham                        125.04    L35+
527   Alan Meaden                          129.23    M60+
                                                            
    TEAMS MEN: (3 to Score)       TEAMS WOMEN: (3 to Score) 
 1  Ranelagh Harriers  36      1  South London Harriers 37  
 2  The Stragglers     59      2  The Stragglers        46  
 3  Reigate Priory     72      3  London City AC        47  
                                                            
               FULL RESULT            HOME